Stik s profesorji (šolsko leto: 2023/2024)
KabinetTelefonRazrednikMatična šolaDopoldanske govorilne urePopoldanske govorilne ure
Ambrožič, Natalija15C2251C2   SŠSDLpetek: 8.50-9:35vsak 2. pon.v mesecu
Andrejc, Sebastjan6A2192B1   SŠSDLPetek, od 9.30 do 10.00v času popoldanskih govorilnih ur
Bobek, Mojca10B2141B4   SŠSDLPONEDELJEK, 10.55 - 11.40VSAK DRUGI PONEDELJEK V MESECU, OB 16.00
Brecl, Pavel3A245SŠSDLtorek, od 11:45 do 12:30v času skupnih govorilnih ur
Cafuta, Mihael10B214SŠSDLsreda od 10.05-10.50vsak 2. ponedeljek v mesecu ob 16.00
Ćopić, VlastaA32223SŠSDLčetrtek, 10.55 - 11.40
Dobrinič, Melanija18B8312A1   SŠSDLSreda, od 8.00 do 8.45vsak drugi ponedeljek v mesecu od 16.00 do 17.00
Drame, Henrika Ika15C225SŠSDLtorek, 10.05 do 10.50vsak drugi ponedeljek v mesecu 16.00-17.30
Gabršček, Tanja4B217SŠSDLpo dogovoru2. ponedeljek v mesecu od 16.00 do 17.00
Gorenšek, BrigitaF4757SŠSDL Četrtek 7.15 do 8.00drugi ponedeljek v mesecu ob 16.00
Grčar, Nives18C2203A1   SŠSDLponedeljek, 10.55 - 11.40vsak drug ponedeljek v mesecu od 16.00 do 17.00
Hojnik Verdev, Metka21B229SŠSDLTOREK, 10.55 - 11.40
Jazbinšek, Zoran6A219SŠSDLPonedeljek, 8:50 - 9:351. petek v mesecu od 16.00 dalje
Jelenko, Melita28A228SŠSDLponedeljek, od 10.55 do 11.40v času skupnih govorilnih ur
Jordan, Rosana18C2202B2   SŠSDLpetek, 10.55-11.40
Jovanović, PeterŠVZ8042C1   4A14P2SŠSDLčetrtek 10:55-11:40Vsak 2. ponedeljek v mesecu
Jus, Lea757SŠSDLsreda, od 9:25 do 10:10vsak 2. ponedeljek v mesecu od 16:00 do 17:00
Kladnik, Gerhard6A219SŠSDLSreda, 1230 do 13.00V času popoldanskih govorilnih ur
Kogovšek, AndrejaF47571C3   SŠSDLčetrtek, od 8.30 do 9.15vsak drugi ponedeljek v mesecu, od 16.00 do 17.00
Kokot, Veronika3B2312A2   SŠSDLčetrtek, 8.50 do 9.35drugi ponedeljek v mesecu
Kolbič, Boštjan6A219SŠSDLPonedeljek 12.30-13.15Prvi ponedeljek v mesecu, 16.00-17.30
Kos, Aleš6A2192A4   2B4SŠSDLSreda 8.50 - 9.35V času popoldanskih govorilnih ur
Kovač, Jasmina18C2201B3   SŠSDLpetek, od 8.00 do 8.452. ponedeljek v mesecu, od 16.00 do 17.00
Kozel, Danica28A2283P1   SŠSDLsreda, od 10.55 do 11.40drugi ponedeljek v mesecu od 16.00 do 17.00
Koželj, LucijaF37571C1   SŠSDLponedeljek, od 11.30 - 12.15vsak drug ponedeljek v mesecu od 16.00 do 17.30
Krajnc, mag. Roman4C239SŠSDLponedeljek, od 10.05 do 10.402. pon. mesečno ob 16. uri
Kralj, KristinaSŠSDLčetrtek, 9.00 do 9.45
Krofl, Natalija21B2292C4   SŠSDLčetrtek, od 10:05 do 10:50
Lešnik Križnik, Saša31A3C2   SŠSDLsreda, 11.45 - 12.30vsak drugi ponedeljek v mesecu 16.00
Lipičnik, JernejB15221SŠSDLPonedeljek 10:55 do 11:40
Logar, Mateja18B2301A1   SŠSDLSreda, od 11.45 do 12.30Vsak drugi ponedeljek v mesecu
Lupše, Igor12C218SŠSDLponedeljek, 11.05 - 11.35
Lužnik, Darja3B1238SŠSDLpo dogovoruv času skupnih govorilnih ur
Maršnak, Patricia32A223SŠSDLponedeljek, od 10.55 do 11.40
Parežnik, PolonaD02SŠKERčetrtek, od 8.00 do 8.45
Pavlič, Sonja12C218SŠSDLponedeljek - petek 8.00 - 11.00Vsak drugi ponedeljek v mesecu ob 16.00
Pere, JasminaF57572C3   SŠSDLponedeljek, 11.35 - 12.20 frizerske delavnicevsak drugi ponedeljek v mesecu 16.00
Pešec, Peter21B2292B3   SŠSDLpetek, od 7.10 do 7.50drugi ponedeljek v mesecu ob 16.00
Pintar, Valentina10B214SŠSDLsreda od 10.05-10.50Vsak drugi ponedeljek v mesecu od 16h do 17.00
Pišotek, Nik2A222SŠSDLTorek, od 10:55 do 11:40vsak drugi ponedeljek v mesecu
Poglajen, MilenaKOSOV757SŠSDLtorek 11:30 do 12:15vsak drugi ponedeljek v mesecu od 16.00 do 17.30
Pristovnik, Marija21B2293B3   SŠSDLtorek, od 11.45-12.302. ponedeljek v mesecu, od 16.00 do 17.00
Punčoh, Valentin2B227SŠSDLSreda, 12.30-13.20V času skupnih govorilnih ur
Rajh Jager, Mateja18C217SŠSDLsreda, 8.50-9.352. ponedeljek v mesecu, 16.00-17.30
Rebevšek, Darja3C233SŠSDLponedeljek, od 11.45 do 12.302. ponedeljek v mesecu 16.00 - 17.00
Rebov, Jelka32A2231A2   SŠSDLponedeljek, od 10.05 do 10.50drugi ponedeljek v mesecu, 16.00 - 17.00
Repenšek, Kaja32A223SŠSDLčetrtek, od 10.55 do 11.40vsak drugi ponedeljek v mesecu od 16.00 do 17.30
Rožanski Fidler, Ksenja15B2211P1   SŠSDLtorek, od 10. 05 - 10.552. delovni ponedeljek v mesecu od 16.00 do 17.00
Selič, Petra4C2443B2   SŠSDLČETRTEK, 10.05 - 10.50 skupne govorilne ure vsak 2. ponedeljek v mesecu
Senica, biolog Mojca31A224SŠSDLsreda, od 8.00 do 8.45vsak drugi ponedeljek v mesecu od 16.00 do 17.00
Silovšek, Saša25B211SŠSDL
Skale Kos, mag. Mateja31A2243C1   SŠSDLtorek,10.55 do 11.40drugi PON v mesecu od 16.00 do 17.00
Škerbinek, Živa31A224SŠSDL
Šolinc-Ovtar, Lucija18B2301B2   SŠSDLsreda, od 10.05 do 10.50V času skupnih govorilnih ur.
Štor, Nevenka31A2241C4   SŠSDLsreda, od 10.10 do 10.45drugi ponedeljek v mesecu, od 16.00 do 17.00
Turnšek, Matic5A2223B1   SŠSDLSreda, 11.00 do 11.30vsak 2. ponedeljek v mesecu ob 16ih
Uršič, Aleksandra15C2251B1   SŠSDLsreda, od 8.50 do 9.35vsak drugi ponedeljek v mesecu 16.00-17.00
Vidic, Domen10B214SŠSDL
Vilič, Matjaž6ASŠSDLčetrtek od 9.30-10.30po dogovoru
Vranc, LavraF22102C2   SŠSDLvsak četrtek od 8.30 - 9.15 vsak drugi ponedeljek v mesecu.
Vuk, Irena15C2254P1   SŠSDLsreda, 10.05 do 10.50vsak drugi ponedeljek v mesecu
Zidanski, mag. Lucija15B2212P1   SŠSDLtorek 10.05 - 10.50drugi ponedeljek v mesecu, 16.00-17.00
Žibret, mag. Božidar4C2443C3   SŠSDLTorek 10.05 - 10.502. ponedeljek v mesecu po predhodnem dogovoru
Žlebnik, ŽanF4757SŠSDLPonedeljek, 12:15 do 13:00Vsak drugi ponedeljek v mesecu od 16.00 do 17.30.